
Wholesale Stainless Steel Electroplated Geometric Leopard Print Jewelry Pendant Necklace And Bracelet For Women
Wholesale Stainless Steel Electroplated Geometric Leopard Print Jewelry Pendant Necklace And Bracelet For Women
| Chain Style | Leopard Print Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
More Images








Wholesale Stainless Steel Electroplated Geometric Leopard Print Jewelry Pendant Necklace And Bracelet For Women
| Chain Style | Leopard Print Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Leopard Print Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























