
Wholesale Stainless Steel Electroplated Gold Round Beads Geometric Ins Style Necklace For Women
Wholesale Stainless Steel Electroplated Gold Round Beads Geometric Ins Style Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Round Beads |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $7.81
-65%$7.81
$2.73More Images





Wholesale Stainless Steel Electroplated Gold Round Beads Geometric Ins Style Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Round Beads |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Round Beads |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 30g |























