
Wholesale Stainless Steel Electroplated Heart Shape Cat Eye Pendant Earrings For Women Niche Fashion Design Ins Style
Wholesale Stainless Steel Electroplated Heart Shape Cat Eye Pendant Earrings For Women Niche Fashion Design Ins Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images





Wholesale Stainless Steel Electroplated Heart Shape Cat Eye Pendant Earrings For Women Niche Fashion Design Ins Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























