
Wholesale Stainless Steel Electroplated Heart Shape Flower Bow Tie Star Geometric Pendant Necklace For Women
Wholesale Stainless Steel Electroplated Heart Shape Flower Bow Tie Star Geometric Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Bow Tie,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Original: $4.89
-65%$4.89
$1.71More Images






Wholesale Stainless Steel Electroplated Heart Shape Flower Bow Tie Star Geometric Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Bow Tie,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Heart Shape,Flowers,Bow Tie,Star,Geometric Type |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 21g |























