
Wholesale Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Women's Jewelry Set With Snake Bone Chain Necklace And Earrings
Wholesale Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Women's Jewelry Set With Snake Bone Chain Necklace And Earrings
| Attribute 1 | Love Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.07
-65%$1.07
$0.37More Images






Wholesale Stainless Steel Electroplated Heart Water Drop Bell Shaped Women's Jewelry Set With Snake Bone Chain Necklace And Earrings
| Attribute 1 | Love Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Love Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























