
Wholesale Stainless Steel Electroplated Twotone Fivepetal Flower Colorblocking Earrings For Women In Ins Style
Wholesale Stainless Steel Electroplated Twotone Fivepetal Flower Colorblocking Earrings For Women In Ins Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Original: $6.55
-65%$6.55
$2.29More Images





Wholesale Stainless Steel Electroplated Twotone Fivepetal Flower Colorblocking Earrings For Women In Ins Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 20g |























