
Wholesale Stainless Steel Floral Oil Dripping Jewelry Set For Women Necklace And Bracelet
| Attribute 1 | Stainless Steel Flower Bracelet |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Attribute 3 | Oil Dripping Flower Necklace |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flowers |
| Style | Vacation Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.97
-65%$1.97
$0.69More Images














Wholesale Stainless Steel Floral Oil Dripping Jewelry Set For Women Necklace And Bracelet
| Attribute 1 | Stainless Steel Flower Bracelet |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Attribute 3 | Oil Dripping Flower Necklace |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flowers |
| Style | Vacation Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Flower Bracelet |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Attribute 3 | Oil Dripping Flower Necklace |
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Shape | Flowers |
| Style | Vacation Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























