
Wholesale Stainless Steel Geometric Light Luxury Detachable Pendant Clavicle Necklace For Women With Electroplating Treatment
Wholesale Stainless Steel Geometric Light Luxury Detachable Pendant Clavicle Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.17
-65%$4.17
$1.46More Images






Wholesale Stainless Steel Geometric Light Luxury Detachable Pendant Clavicle Necklace For Women With Electroplating Treatment
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























