
Wholesale Stainless Steel Geometric Oval Real Gold Plated Ear Clip Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 12g |
Original: $4.24
-65%$4.24
$1.48More Images





Wholesale Stainless Steel Geometric Oval Real Gold Plated Ear Clip Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Geometry |
| Weight | 12g |























