
Wholesale Stainless Steel Geometric Shell Bead Pendant Collarbone Necklace For Women With Electroplating Treatment Elegant Style
Wholesale Stainless Steel Geometric Shell Bead Pendant Collarbone Necklace For Women With Electroplating Treatment Elegant Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Shell Beads |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.26
-65%$4.26
$1.49More Images




Wholesale Stainless Steel Geometric Shell Bead Pendant Collarbone Necklace For Women With Electroplating Treatment Elegant Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Shell Beads |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Shell Beads |
| Style | Elegant,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























