
Wholesale Stainless Steel Geometric Spiral Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings For Women
Wholesale Stainless Steel Geometric Spiral Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $3.80
-65%$3.80
$1.33More Images





Wholesale Stainless Steel Geometric Spiral Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Geometry |
| Weight | 15g |























