
Wholesale Stainless Steel Geometric Square Carved Earrings And Pendant Necklace With Electroplating For Women
Wholesale Stainless Steel Geometric Square Carved Earrings And Pendant Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.19
-65%$3.19
$1.12More Images






Wholesale Stainless Steel Geometric Square Carved Earrings And Pendant Necklace With Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























