
Wholesale Stainless Steel Geometric Stamped Pleated Earrings For Women Medieval Style
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Pleated Earrings |
| Attribute 3 | Geometric Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.07
-65%$1.07
$0.37More Images




Wholesale Stainless Steel Geometric Stamped Pleated Earrings For Women Medieval Style
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Pleated Earrings |
| Attribute 3 | Geometric Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Pleated Earrings |
| Attribute 3 | Geometric Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























