
Wholesale Stainless Steel Geometric Starfish Pendant Necklace With Electroplating For Women O Word Chain
Wholesale Stainless Steel Geometric Starfish Pendant Necklace With Electroplating For Women O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 23g |
Original: $4.35
-65%$4.35
$1.52More Images






Wholesale Stainless Steel Geometric Starfish Pendant Necklace With Electroplating For Women O Word Chain
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 23g |























