
Wholesale Stainless Steel Gold Electroplated Crown Pattern Hollow Petal Multilayer Ring For Women
Wholesale Stainless Steel Gold Electroplated Crown Pattern Hollow Petal Multilayer Ring For Women
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Crown |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Size | Gold |
| Style | Ins Style |
| Weight | 4g |
Original: $1.36
-65%$1.36
$0.48More Images










Wholesale Stainless Steel Gold Electroplated Crown Pattern Hollow Petal Multilayer Ring For Women
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Crown |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Size | Gold |
| Style | Ins Style |
| Weight | 4g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Crown |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Women's |
| Size | Gold |
| Style | Ins Style |
| Weight | 4g |























