
Wholesale Stainless Steel Gold Plated Animal Zodiac Geometric Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.50
-65%$3.50
$1.22More Images








Wholesale Stainless Steel Gold Plated Animal Zodiac Geometric Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury,Animals |
| Styling | Animals,Zodiac |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























