
Wholesale Stainless Steel Gold Plated Geometric Heart Shape Lock Pendant Earrings For Women
Wholesale Stainless Steel Gold Plated Geometric Heart Shape Lock Pendant Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 8g |
Original: $4.41
-65%$4.41
$1.54More Images





Wholesale Stainless Steel Gold Plated Geometric Heart Shape Lock Pendant Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 8g |























