
Wholesale Stainless Steel Handmade Chain Snowflake Leopard Sweater Necklace With Geometric Pattern 18K Gold Plated
Wholesale Stainless Steel Handmade Chain Snowflake Leopard Sweater Necklace With Geometric Pattern 18K Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $7.97
-65%$7.97
$2.79More Images




Wholesale Stainless Steel Handmade Chain Snowflake Leopard Sweater Necklace With Geometric Pattern 18K Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Personality,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























