
Wholesale Stainless Steel Handwoven Rope Geometric Weight Glaze Pendant Long Necklace For Women
Wholesale Stainless Steel Handwoven Rope Geometric Weight Glaze Pendant Long Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel Weight Glaze |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.43
-65%$4.43
$1.55More Images






Wholesale Stainless Steel Handwoven Rope Geometric Weight Glaze Pendant Long Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel Weight Glaze |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel Weight Glaze |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























