
Wholesale Stainless Steel Heartshaped Polished Love Earrings For Women Medieval Style
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Polishing |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.57
-65%$1.57
$0.55More Images






Wholesale Stainless Steel Heartshaped Polished Love Earrings For Women Medieval Style
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Polishing |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Polishing |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Medieval Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























