
Wholesale Stainless Steel Natural Fritillary Love Clavicle Necklace And Earrings Set With Electroplating Artistic Style
Wholesale Stainless Steel Natural Fritillary Love Clavicle Necklace And Earrings Set With Electroplating Artistic Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Love |
| Pendant Material | Stainless Steel Natural Fritillaria |
| Style | Literature And Art,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.59
-65%$2.59
$0.91More Images






Wholesale Stainless Steel Natural Fritillary Love Clavicle Necklace And Earrings Set With Electroplating Artistic Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Love |
| Pendant Material | Stainless Steel Natural Fritillaria |
| Style | Literature And Art,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literature And Art Retro |
| Pattern | Love |
| Pendant Material | Stainless Steel Natural Fritillaria |
| Style | Literature And Art,Shape,Pattern |
| Suit Combination | Earrings Necklace |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























