
Wholesale Stainless Steel Plants And Flowers Dripping Oil Style Necklace And Earrings Set For Women
Wholesale Stainless Steel Plants And Flowers Dripping Oil Style Necklace And Earrings Set For Women
| Attribute 1 | Oil Dripping Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Oil Dripping Flower Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Oil Dripping Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images




Wholesale Stainless Steel Plants And Flowers Dripping Oil Style Necklace And Earrings Set For Women
| Attribute 1 | Oil Dripping Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Oil Dripping Flower Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Oil Dripping Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Oil Dripping Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Oil Dripping Flower Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Oil Dripping Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fashion Ol,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























