
Wholesale Stainless Steel Plants And Flowers Pattern Electroplated Necklace And Earrings Set For Women
Wholesale Stainless Steel Plants And Flowers Pattern Electroplated Necklace And Earrings Set For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Oil Dripping Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Vacation Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $3.41
-65%$3.41
$1.19More Images





Wholesale Stainless Steel Plants And Flowers Pattern Electroplated Necklace And Earrings Set For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Oil Dripping Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Vacation Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Oil Dripping Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Vacation Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























