
Wholesale Stainless Steel Stamped Heartshaped Love Earrings For Women
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Heart Shaped Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images





Wholesale Stainless Steel Stamped Heartshaped Love Earrings For Women
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Heart Shaped Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Earrings |
| Attribute 3 | Heart Shaped Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Palace Style,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























