
Wholesale Stainless Steel Stamped Threedimensional Flower Petal Earrings For Women In Medieval Style
Wholesale Stainless Steel Stamped Threedimensional Flower Petal Earrings For Women In Medieval Style
| Attribute 1 | Flower Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Petal Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $0.95
-65%$0.95
$0.33More Images




Wholesale Stainless Steel Stamped Threedimensional Flower Petal Earrings For Women In Medieval Style
| Attribute 1 | Flower Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Petal Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Flower Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Petal Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























