
Wholesale Stamped Light Luxury Animal Shaped Pearl Stainless Steel Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Starfish Earrings |
| Attribute 3 | Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 1g |
Original: $1.51
-65%$1.51
$0.53More Images





Wholesale Stamped Light Luxury Animal Shaped Pearl Stainless Steel Earrings For Women
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Starfish Earrings |
| Attribute 3 | Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Stainless Steel Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Starfish Earrings |
| Attribute 3 | Pearl Earrings |
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Stamping |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Light Luxury Style,Animals |
| Weight | 1g |























