
Wholesale Star Pendant Necklace With Starry Sky Design Gold Electroplated Stainless Steel Cross Chain Unisex
Wholesale Star Pendant Necklace With Starry Sky Design Gold Electroplated Stainless Steel Cross Chain Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $1.58
-65%$1.58
$0.55More Images





Wholesale Star Pendant Necklace With Starry Sky Design Gold Electroplated Stainless Steel Cross Chain Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























