🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

Wholesale Starfish Pattern Electroplated 18K Gold Stainless Steel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Select Spec
Select Color
From $1.30
Original: $3.71
-65%Wholesale Starfish Pattern Electroplated 18K Gold Stainless Steel Earrings For Women—
$3.71
$1.30More Images







Wholesale Starfish Pattern Electroplated 18K Gold Stainless Steel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 12g |























