
Wholesale Sweater Necklace Stainless Steel Acrylic Leopard Print Round Electroplated Light Luxury Style Women's Accessories
Wholesale Sweater Necklace Stainless Steel Acrylic Leopard Print Round Electroplated Light Luxury Style Women's Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $7.21
-65%$7.21
$2.52More Images




Wholesale Sweater Necklace Stainless Steel Acrylic Leopard Print Round Electroplated Light Luxury Style Women's Accessories
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Circumference | 81Cm And Above |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























