
Wholesale Sweet And Cool Geometric Doublelayer Gold Bead Titanium Steel Snake Bone Chain Necklace And Anklet For Women
Wholesale Sweet And Cool Geometric Doublelayer Gold Bead Titanium Steel Snake Bone Chain Necklace And Anklet For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.48
-65%$1.48
$0.52More Images






Wholesale Sweet And Cool Geometric Doublelayer Gold Bead Titanium Steel Snake Bone Chain Necklace And Anklet For Women
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Sweet And Cool Style,Geometry |
| Weight | 1g |























