
Wholesale Sweet And Cool Style Gold Electroplated Stainless Steel Heart Shape Musical Note Pendant Necklace For Women
Wholesale Sweet And Cool Style Gold Electroplated Stainless Steel Heart Shape Musical Note Pendant Necklace For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images




Wholesale Sweet And Cool Style Gold Electroplated Stainless Steel Heart Shape Musical Note Pendant Necklace For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Sweet And Cool Style,Shape,Pattern |
| Weight | 25g |























