
Wholesale Sweet And Cool Women's Jewelry Electroplated 18K Gold Titanium Steel Stainless Steel With Heart Water Drop Bell Patterns O Word Chain Earrings And Necklaces
Wholesale Sweet And Cool Women's Jewelry Electroplated 18K Gold Titanium Steel Stainless Steel With Heart Water Drop Bell Patterns O Word Chain Earrings And Necklaces
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.53
-65%$1.53
$0.54More Images






Wholesale Sweet And Cool Women's Jewelry Electroplated 18K Gold Titanium Steel Stainless Steel With Heart Water Drop Bell Patterns O Word Chain Earrings And Necklaces
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























