
Wholesale Sweet Fairy Style Fruit Pattern Cherry Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women Necklace Earring
Wholesale Sweet Fairy Style Fruit Pattern Cherry Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women Necklace Earring
| Attribute 1 | Cherry Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Cherry Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fairy Style,Fruit,Food |
| Weight | 1g |
Original: $1.39
-65%$1.39
$0.49More Images











Wholesale Sweet Fairy Style Fruit Pattern Cherry Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women Necklace Earring
| Attribute 1 | Cherry Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Cherry Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fairy Style,Fruit,Food |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Cherry Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Cherry Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Fruit |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Fairy Style,Fruit,Food |
| Weight | 1g |























