
Wholesale Sweet Girls Jewelry Set With Small Waist Pattern Made Of Titanium Steel Featuring Electroplating And Simple Geometric Design
Wholesale Sweet Girls Jewelry Set With Small Waist Pattern Made Of Titanium Steel Featuring Electroplating And Simple Geometric Design
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Small Waist |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Original: $1.08
-65%$1.08
$0.38More Images






Wholesale Sweet Girls Jewelry Set With Small Waist Pattern Made Of Titanium Steel Featuring Electroplating And Simple Geometric Design
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Small Waist |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklace + Hand Jewelry |
|---|---|
| Chain Style | O Word Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Small Waist |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Simple,Geometry |
| Weight | 1g |























