
Wholesale Sweet Style Simple Plants And Flowers Dripping Oil Stainless Steel Necklace And Earrings Jewelry Set For Women
Wholesale Sweet Style Simple Plants And Flowers Dripping Oil Stainless Steel Necklace And Earrings Jewelry Set For Women
| Attribute 1 | Oil Dripping Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Oil Dripping Flower Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Oil Dripping Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images




Wholesale Sweet Style Simple Plants And Flowers Dripping Oil Stainless Steel Necklace And Earrings Jewelry Set For Women
| Attribute 1 | Oil Dripping Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Oil Dripping Flower Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Oil Dripping Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Oil Dripping Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Oil Dripping Flower Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Oil Dripping Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























