
Wholesale Titanium Steel And Copper Women's Geometric Style Double Row Full Diamond Zircon Small Waist Pendant Water Wave Chain Necklace
Wholesale Titanium Steel And Copper Women's Geometric Style Double Row Full Diamond Zircon Small Waist Pendant Water Wave Chain Necklace
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Original: $2.16
-65%$2.16
$0.76More Images








Wholesale Titanium Steel And Copper Women's Geometric Style Double Row Full Diamond Zircon Small Waist Pendant Water Wave Chain Necklace
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Style | Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 10g |























