
Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Geometric Bubble Letter Necklace For Women
Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Geometric Bubble Letter Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 50g |
More Images







Wholesale Titanium Steel And Stainless Steel Electroplated Geometric Bubble Letter Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Letters,Numbers,Text |
| Weight | 50g |























