
Wholesale Titanium Steel Bead Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating For Women
Wholesale Titanium Steel Bead Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Beads |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.10
-65%$2.10
$0.73More Images








Wholesale Titanium Steel Bead Pendant Necklace With Geometric Pattern And Electroplating For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Beads |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Beads |
| Style | Sweet,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























