
Wholesale Titanium Steel Doublelayer Clavicle Necklace For Women With Microinlaid Zircon Geometric Letter Number And Text Pattern Electroplated Fourleaf Flower Design
Wholesale Titanium Steel Doublelayer Clavicle Necklace For Women With Microinlaid Zircon Geometric Letter Number And Text Pattern Electroplated Fourleaf Flower Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Titanium Steel Zircon |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $2.51
-65%$2.51
$0.88More Images






Wholesale Titanium Steel Doublelayer Clavicle Necklace For Women With Microinlaid Zircon Geometric Letter Number And Text Pattern Electroplated Fourleaf Flower Design
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Titanium Steel Zircon |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Geometry,Letters,Numbers,Text |
| Pendant Material | Titanium Steel Zircon |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























