
Wholesale Titanium Steel Geometric Fourangle Star Cross Hip Hop Pendant Necklace For Women
| 312 | Titanium Steel Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.77
-65%$1.77
$0.62More Images




Wholesale Titanium Steel Geometric Fourangle Star Cross Hip Hop Pendant Necklace For Women
| 312 | Titanium Steel Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 312 | Titanium Steel Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Ins Style,Natural |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























