
Wholesale Titanium Steel Geometric Love Necklace Pendant O Chain For Women
| 328 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 1g |
More Images






Wholesale Titanium Steel Geometric Love Necklace Pendant O Chain For Women
| 328 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 328 | Titanium Steel Material Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Popular Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 1g |























