
Wholesale Titanium Steel Geometric Snake Bone Chain Necklace For Women With Electroplating And Star Four Flower Pendant Simple Fashion Design
Wholesale Titanium Steel Geometric Snake Bone Chain Necklace For Women With Electroplating And Star Four Flower Pendant Simple Fashion Design
| 407 | Titanium Steel Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.79
-65%$1.79
$0.63More Images




Wholesale Titanium Steel Geometric Snake Bone Chain Necklace For Women With Electroplating And Star Four Flower Pendant Simple Fashion Design
| 407 | Titanium Steel Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 407 | Titanium Steel Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Chain Style | Snake Bone Chain |
| Gender | Women |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Work Clothing |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Simple,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























