
Wholesale Titanium Steel Geometric Style Inlay Zircon Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting,Trade Fair |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 30g |
Original: $11.26
-65%$11.26
$3.94More Images






Wholesale Titanium Steel Geometric Style Inlay Zircon Bracelet
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting,Trade Fair |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Inlay Material | Zircon |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting,Trade Fair |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Inlay |
| Weight | 30g |























