
Wholesale Titanium Steel Necklace Female Fashion Devil Eye Pendant 18K Gold Plated
| 320 | Titanium Steel Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
More Images




Wholesale Titanium Steel Necklace Female Fashion Devil Eye Pendant 18K Gold Plated
| 320 | Titanium Steel Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 320 | Titanium Steel Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Chain Style | Water Wave Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Fashion Ol,Facial Features,Expressions |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























