
Wholesale Titanium Steel Necklace With Hollow Lucky Word Pendant Full Diamond Electroplated Women's Fashion Minimalist Jewelry
Wholesale Titanium Steel Necklace With Hollow Lucky Word Pendant Full Diamond Electroplated Women's Fashion Minimalist Jewelry
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,National,National Style |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images



Wholesale Titanium Steel Necklace With Hollow Lucky Word Pendant Full Diamond Electroplated Women's Fashion Minimalist Jewelry
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,National,National Style |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Water Wave Chain |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,National,National Style |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 17g |























