
Wholesale Trendy Couple 18K Gold Plated Stainless Steel Geometric Hug Ring With Inlaid Zircon For Women
Wholesale Trendy Couple 18K Gold Plated Stainless Steel Geometric Hug Ring With Inlaid Zircon For Women
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Inlaid Zircon Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Original: $5.97
-65%$5.97
$2.09More Images






Wholesale Trendy Couple 18K Gold Plated Stainless Steel Geometric Hug Ring With Inlaid Zircon For Women
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Inlaid Zircon Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating Process | 18K Vacuum Plating In Furnace |
|---|---|
| Gender | Inlaid Zircon Ring,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Modeling | Geometric Type |
| Occasion | Personality Fashion |
| Size | Adjustable Opening |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 40g |























