
Wholesale Unisex And Women's Electroplated Geometric Stainless Steel Open Ring Hand Jewelry Light Luxury Style
Wholesale Unisex And Women's Electroplated Geometric Stainless Steel Open Ring Hand Jewelry Light Luxury Style
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Original: $5.44
-65%$5.44
$1.90More Images





Wholesale Unisex And Women's Electroplated Geometric Stainless Steel Open Ring Hand Jewelry Light Luxury Style
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 50g |























