
Wholesale Unisex Casual Geometric Titanium Steel Electroplated Spliced Open Ring Set With Water Drop And Triangle Design
Wholesale Unisex Casual Geometric Titanium Steel Electroplated Spliced Open Ring Set With Water Drop And Triangle Design
| Gender | Simple And Advanced,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Simple And Advanced |
| Style | Casual Style |
| Weight | 8g |
Original: $2.31
-65%$2.31
$0.81More Images












Wholesale Unisex Casual Geometric Titanium Steel Electroplated Spliced Open Ring Set With Water Drop And Triangle Design
| Gender | Simple And Advanced,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Simple And Advanced |
| Style | Casual Style |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Simple And Advanced,Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Geometric Type |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Simple And Advanced |
| Style | Casual Style |
| Weight | 8g |























