
Wholesale Unisex Cat Claw Zircon Opening And Closing Pendant Light Luxury Style Copper 14K Gold Plated Jewelry
Wholesale Unisex Cat Claw Zircon Opening And Closing Pendant Light Luxury Style Copper 14K Gold Plated Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Original Design |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $3.78
-65%$3.78
$1.32More Images




Wholesale Unisex Cat Claw Zircon Opening And Closing Pendant Light Luxury Style Copper 14K Gold Plated Jewelry
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Original Design |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Original Design |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























