
Wholesale Unisex Cold Style Geometric Electroplated Stainless Steel Eggshaped Ring Accessories
Wholesale Unisex Cold Style Geometric Electroplated Stainless Steel Eggshaped Ring Accessories
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cold Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $7.04
-65%$7.04
$2.46More Images








Wholesale Unisex Cold Style Geometric Electroplated Stainless Steel Eggshaped Ring Accessories
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cold Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Cold Style,Geometry |
| Weight | 30g |























